Parapijos globėjas – Šv. Antanas Paduvietis
Šeštadieniais
8, 10 ir 18 val.
Sekmadieniais
8, 10, 11, 12, 13.30 ir 18 val.

SVARBI INFORMACIJA:

Nuo kovo 16 d. iki tol, kol galios Vyriausybės paskelbtas karantinas, nebevyks jokios viešos pamaldos.
Artėjančių švenčių
liturginis kalendorius

No items found.

Sekmadienio Skelbimai

SKELBIMAI – 2020 04 26

Nuo balandžio 27 dienos tikintieji šiokiadieniais gali dalyvauti šv. Mišiose mūsų bažnyčioje. Primename, kad asmenys priklausantys rizikos grupei, vis dar kviečiami likti namuose, saugoti savo ir kitų sveikatą.

Gegužės 3 d., sekmadienį švęsime Motinos dieną. Ta proga per visas šv. Mišias parapijos kunigai (vis dar uždarytoje bažnyčioje), melsis visomis Jūsų užprašytomis intencijomis už motinas. Kaip jau įprasta šiomis intencijomis bus meldžiamasi ir visą Motinos dienos aštuondienį. Nuoširdžiai kviečiame melstis ir už mirusias, bet dar labiau už gyvas mamas, dėkojant Dievui ir joms už gyvenimo, už motinystės dovaną. Užsakyti intenciją galima dviem būdais: parapijos raštinėje, kuri dirba kasdien 12 – 16 val., arba el. bankininkystės pagalba Luminor banko pavedimu mokėjimo pskirtyje įrašant intenciją ir šv. Mišių datą. (Banko sąskaitą rasite mūsų puslapyje: antanoparpija. lt.

Dėkojame už Jūsų solidarumą ir aukas ir primename, kad dar vienas būdas dirbantiems asmenims paremti parapiją, - skirti 1,2 procentus pajamų mokesčio. Formą užpildyti galima internetu VMI puslapyje, arba paimti raštinėje.