Parapijos atsinaujinimo diena
Birželio 15 d.

15:00 Vyrų padėkos ir maldos žygis. (Ypač tėčiams su sūnumis) Maršrutas: Šv. Antano bažnyčia – Paminklas Lietuvos partizanų Motinai – Arkikatedra – Šv. Arkangelo Mykolo (Įgulos) bažnyčia – Šv. Antano bažnyčia (Kartu eina kun. Vincentas Lizdenis)

15:00 – 18:00 KNYGŲ SKAITYMO KAMPELIS ir aptarimo prie arbatos ir sausainių staliukas.

16:00  kun. Roberto Urbonavičiaus pasidalinimas tema „Malda ir stebuklai“

16:30 Pasidalinimai grupese „Pasiklausykit, kokių dovanų pavyko išmelsti man!“

17:00 – 18:00 Švč. Sakramento adoracija. Birželinės pamaldos ir Atgailos sakramento šventimas

17.30 Malda giedant. Vilniaus Dievo Gailestingumo šventovės ansamblis

18:00 Šv. Mišios (aukoja ir homiliją sako kun. Robertas Urbonavičius, gieda Vilniaus Dievo Gailestingumo šventovės ansamblis)

19:00 Šventė parapijos namų kiemelyje:

• Akustinis koncertas. Kun. Vincentas Lizdenis (gitara, vokalas) ir klier. Martynas Povilaitis (altas, vokalas)
  • Agapė, kepami šašlykai, žaidimai ir pokalbiai

Pirmadienis
Antradienis
Trečiadienis
Ketvirtadienis
Darbuotojų diena
Penktadienis
Šeštadienis
Sekmadienis
Krikšto sakramentas teikiamas šeštadieniais 11:30, 12 ir 16-17 val.
Dėl kito laiko prašome tartis su kunigu. Daugiau

Santuokos
– šeštadieniais 12-15 val.

Ligonių sakramentas teikiamas iš anksto susitarus su kunigu pirmadieniais, antradieniais, ketvirtadieniais ir penktadieniais tarp 10 ir 16 val.
Jeigu ligonis labai sunkios būklės – bet kuriuo laiku. Daugiau...

Laidojama kasdien 10:30, 12, 13:30 ir 15 val.